Ontdek onze kandidaten!

Frank Vroonen

Frank Vroonen

‘Het kan anders: dat heeft Groen bewezen in het bestuur van Alken. Die weg wil ik verder inslaan.’

  • Getrouwd met Silke Vanheusden
  • Papa van Brecht en Thijs, pleegpapa van Bono
  • OCMW-Voorzitter en schepen, liefhebber van jeugdvoetbal, vrijwilliger bij Pleegzorg Limburg en bijzondere interesse voor sociale economie.

frank@groenalken.be

Sabine Van de Sande

Sabine Van de Sande

‘Als voorzitster weet ik: de kracht van Groen zit in een sterke groep die opkomt voor heel Alken.’

  • Dochter van André Van de Sande en Lisette Coenen
  • Getrouwd met Ignace , mama van Ariane, Elias en Lander
  • Actief bij de wereldwinkel en het buurtcomité

sabine@groenalken.be

Sis Luyckx

Sis Luyckx

‘Na een loopbaan als arts en door veel OCMW-ervaring ben ik heel zeker: Groen is ook sociaal.’

  • Getrouwd met Edith Coenegracht
  • Vader van Berbke, Klaas en Kwinten en grootvader van twee kleinkinderen
  • OCMW-raadslid, gepensioneerde arts en oprichter van het Buurtgezondheidscentrum in St Joris

sis@groenalken.be

Charlotte Geboers

Charlotte Geboers

‘Met Groen wil ik de mening en dromen van jongeren harder laten doorwegen in de politiek.’

  • Dochter van Erik Geboers en Lin Wijnants
  • Vriendin van Jeroen Renckens
  • Actief bij Chiro Mikado, Historia & Studentenraad KU  Leuven

charlotte@groenalken.be

Lindsay Vandenreyt

Lindsay Vandenreyt

‘Groen steekt een tand bij voor wie het moeilijker heeft. Daar zet ik mee de schouders onder.’

  • dochter van Carina Luyck (getrouwd met Paul Van Dessel)
  • mama van Tibe en Ferre Sauwens.
  • Actief als ACV-militant bij Arbeidskansen (het vroegere TEAM Alken)

lindsay@groenalken.be

Dimitri Driesen

Dimitri Driesen

‘Menselijker, eerlijker, gezonder: Groen vat voor mij perfect samen hoe ik het in Alken wil.

  • Zoon van Paul Driesen en Mia l’Hoyes en getrouwd met Anja Uitdebroeks
  • Papa van Femke, Loes, Jet en Sim
  • Actief bij Atletiekclub ACA, oud-leiding chiro Jokadi, voormalig bestuurslid JOC De Molen, fietsersbond, lid van de Landelijke Gilde

dimitri@groenalken.be

Ida Ceulemans

Ida Ceulemans

‘Ook in Alken bewijst Groen dat ze goed kunnen besturen. Die lijn wil ik helpen voortzetten.’

  • Dochter van:Jef Ceulemans en Olga Philtjens (café in Terkoest)
  • Partner van Laurent Crutzen (jeugdtrainer bij KFC Alken) en mama van Arnout Bogaers
  • Actief als vrijwilliger bij KFC Alken en school De Basis, voorheen leidster bij Chiro Joento.

ida@groenalken.be

Jurgen Voorter

Jurgen Voorter

‘Betaalbaar wonen moet een basisrecht zijn, ook in Alken. Daar ga ik samen met Groen voor.’

  • Schoonzoon van Marie-Jeanne Maris en Guido Haesevoets (+) en getrouwd met Sabrina Haesevoets
  • Papa van Yoran, Lobke en Yorrit
  • Actief bij Futsal Renolim Borgloon; bestuurder Kleine Landeigendom

jurgen@groenalken.be

Anita Keupers

Anita Keupers

‘Als voorzitster van Rozerood weet ik hoe zinvol en fijn samenwerken is. Groen weet dat ook.’

  • Dochter van Jozef Keupers (+) en Maria Jammaers (+) en getrouwd met Raf Verbeeck
  • Moeder van Jonas en Jasper
  • Voorzitter van vzw Rozerood (Limburgse lotgenotenvereniging van en voor mensen met kanker). Lid van KVLV, Natuurpunt, Landelijke Gilde en Limburgs Landschap.

anita@groenalken.be

Stef Tuch

Stef Tuch

‘Luisteren naar de mensen en samen oplossingen uitwerken: daar sta ik met Groen borg voor.’

  • Zoon van Linda Bex en Rudi Tuch
  • Actief bij Speelpleinwerking Plekboel Alken

stef@groenalken.be

Gerda Pschygoda

Gerda Pschygoda

‘Mens en milieu zijn heel belangrijk voor mij. Samen met Groen wil ik daar alles voor doen.’

  • Partner van Robert Crets
  • Oprichtster en trekker bij VZW Weggeefwinkel Alken

gerdap@groenalken.be

Michel Reenaers

Michel Reenaers

‘Onze planeet vrijwaren voor onze kinderen en kleinkinderen: daarvoor zet ik me in bij Groen.’

  • Zoon van: Leon Reenaers en Moniek Vannut en getrouwd met Greet Jamaer
  • Papa van Daan, Stan en Meskerem, pleegpapa van Tami
  • Actief bij KFC Alken (Coach + stadionspeaker) en atletiekclub ACA

michel@groenalken.be

Katia Sampermans

Katia Sampermans

‘Aangepaste voorzieningen voor wie minder goed mee kan: daar maak ik met Groen een punt van.’

  • Dochter van  Jos Sampermans (+) en Hilda Gilen en getrouwd met Mich Haenen.
  • Mama van 4 dochters : Jade, Jill, Joly en Juls
  • Voormalig lid ouderraad basisschool St Joris en uitbaatster van de Fruitkorf. Stond mee aan de wieg van de populaire Halloweentocht in St Joris.

katia@groenalken.be

Pol Schats

Pol Schats

‘Niet wij tegen zij, maar het positieve in anderen zien: zo doe ik met Groen aan politiek.’

  • Getrouwd met Rosette Vanelderen
  • Vader van Leen en Katrien
  • Ex-directeur van TEAM Alken; actief als buddy voor vluchtelingen via het OCMW; lid van Natuurpunt; fanatiek supporter van FC Liverpool.

pol@groenalken.be

Joke Simoens

Joke Simoens

‘Groen kent mijn grote droom: gezond eten maken met goede producten van plaatselijke boeren.’

  • Zoon/dochter van: Lutgarde Deknock (+) en Roger Simoens
  • Partner van: Kristien Swerts
  • Mama van: Jef, Mirthe & Nette
  • Actief bij: jeugdklimmen Olympia,Lesgeefster (freelance) bij Colruyt Academy en zelfstandig lokale cateraar

joke@groenalken.be

Yan Tuts

Yan Tuts

‘Samen met Groen loop ik over van goesting om me voor de natuur in Alken hard in te zetten.’

  • Zoon van Pol Tuts en Jeanine Albert
    Broer van Steven, Annemie en Wim
    getrouwd met Ilse Vertenten
  • vader van Helder en Klaas
  • Steekt overal een handje bij als vrijwilliger

yan@groenalken.be

Babs Celis

Babs Celis

‘Voor onrecht en armoede mag in Alken geen plaats zijn. Bij Groen lever ik daarvoor strijd.’

  • Partner van: Jeroen Vaes en mama van: Teegan, Vence & Eas 
  • Actief bij LeatHer B

babs@groenalken.be

Sara Gilissen

Sara Gilissen

‘Fijne kinderopvang en scholen in Alken: met mijn jong gezin weet ik dat Groen dat ook wil.’

  • Dochter van: Monique Jans (+) en Guido Gilissen
  • Getrouwd met: Gunther Bismans en mama van: Matteo, Sverre en Elias 
  • Actief bij het buurtcomité Lindestraat, Supporter van KFC Alken en Alken BBC 

sara@groenalken.be

Paul Driesen

Paul Driesen

‘Niemand uitsluiten in Alken: na 35 jaar in de gemeentepolitiek blijft dat mijn eerste doel.’

  • Zoon van: Herman Driesen en getrouwd met Mia L’Hoyes
  • Vader van: Dimitri, Yoeri en Kristiaan
  • Actief bij de Wereldwinkel Alken en het Amarylliskoor

paul@groenalken.be

Gerda Cops

Gerda Cops

‘Als lid van KVLV,OKRA en de atletiekclub juich ik toe dat Groen alle vrijwilligers steunt.’

  • Getrouwd met Romain Uitdebroeks
  • Moeder van Anja en Kris
  • Actief bij de Atletiekclub ACA, KVLV, OKRA, Petanque-club Alken en Curve Bowls Alken

gerdac@groenalken.be

Patrick Martens

Patrick Martens

‘Met al mijn ervaring en kennis van de grote en kleine politiek duw ik Groen vooruit in Alken.’

  • Zoon van Marieke Steukers en Marcel Martens (+) en partner van Hilde Philtjens
  • Plus-papa van Yentl en Theymen
  • Actief in gemeentelijke commissie ruimtelijke ordening

patrick@groenalken.be

Ja, ik ben geïnteresseerd in het iedereenMEE-programma van Groen Alken. Kan je mij de volledige versie bezorgen.